• Mayıs 23, 2022

  Nikah elbiseleri ayrı bir moda dalıdır aslında. Nikah elbiseleri tesettür giyim için de aynı moda dalını teşkil eder. Tarzlar ne olursa olsun nikah elbiseleri satın almak, bu elbiseler içinde seçim yapmak oldukça zordur. Pek çok model arasında seçim yapıp beğenmek elbette kolay bir iş olmayacaktır. Tesettür nikah elbiseleri, tesettürlü evlenecek kadınlar için özel olarak hazırlanmış koleksiyonları içerir. Başörtüsünde elbisenin işlemesine, modeline kadar pek çok hususa dikkat edilen tesettür nikah elbiseleri, yeni trend parçalar ile pek çok kadının gönlünü fethetmiştir.

  NİKAH ELBİSELERİ, NİKAH ELBİSELERİ TESETTÜR
 • Mayıs 20, 2022

  İnternet alışverişleri daha hızlı olmamızı sağladığı kadar hızlılık yapacağımız siparişlerde yanlış bir işlem yapmamızı da yanında getirir. Tabi bu sorun yalnızca sipariş verenden kaynaklı değil aldığınız herhangi bir üründe firma aracılığıyla da sorun görebilmekteyiz. Tek sorun sipariş veren ya da siparişi gönderen markadan da kaynaklanmamaktadır. Bazen de kargo firmasından da kaynaklanabilen teslimat sorunları karşımıza çıkmaktadır. Böyle bir durumla karşılaştığınızda (kargonun bozuk, açılmış vs.) bizlerle iletişime geçebilir sizlere izlemeniz gereken yollara kolay bir şekilde göstereceğiz. 

  teslimat
 • Mayıs 18, 2022

  Dilerseniz daha gösterişli ve şık bir etekli takım ile beraber minimal ve sade bir el çantası kullanabilirsiniz. Eğer renk seçimi konusunda kararsızlık yaşıyorsanız ekru veya füme renklerini her tür ve her renk tonuna sahip olan tesettür etekli takım modelleri ile beraber bir arada kullanmak imkanına sahipsiniz.

  etekli takım
 • Mayıs 16, 2022

  Tesettür abiye, son zamanlarda oldukça fazla çeşitliliğe sahip ürünleri ile kapalı kadınların zevkine sunulmaktadır. Kullanılan kumaşlardan, çizilen modellere kadar her zevke hitap eden tesettür abiye ile özel davetler için seçim yapmak artık hiç de zor değil. Janjan kumaş çekiciliği, burada da kendini göstermekte olup janjan abiye çeşitleri ile farklı bir kullanım sağlamaktadır. Şık ve sade olmak isteyen kadınların tercihi olan janjan abiye, özel gün ve davetler için tercihi en fazla yapılan abiye çeşitlerindendir. Gül kat kat abiye çeşitleri, gecenin en şık kadını siz olabilirsiniz.

  janjan kumaş
 • Mayıs 10, 2022

  Artık alışverişlerimizin birçoğunu çoğumuz internet üzerinden yapmaktayız. Tabi dijitalleşme ister istemez yaşanabilecek aksilikler karşımıza çıkarmaktadır. Bizlerden yaptığınız alışverişler hakkında yaşadığınız bir problemi Hülya Keser Şikayet bölümünden Ad Soyad, E-posta Adresi, Telefon Numaranızla mesajınızı oluşturabilirsiniz. Hülya Keser şikayet mesajlarını dikkatli ve özenli bir şekilde inceleyip size en hızlı şekilde ulaşım sağlamaktadır.

  hülya keser şikayet
 • Mayıs 09, 2022

  Tesettür takım modelleri tesettürlü kadınların moda çizgisini yakalamaları için her geçen gün daha da gelişiyor. Bu kıyafetler kimi zaman oldukça sade görünümlerde satışa sunulurken kimi zaman oldukça hareketli parçalar görmek de mümkün oluyor.

  Tesettür takım modelleri
 • Mayıs 06, 2022

  Tesettür giyimi tercih eden hanım kullanıcılarımız için son yıllarda çok sayıda tercih seçeneği mevcuttur. Tesettür pantolonlu takımlar tercihler arasında en başlarda yer almaktadır. Peki biz neden pantolonlu abiye takımlar tesettür tercih etmeliyiz?

  Tesettür takım modelleri
 • Mayıs 05, 2022

  Özel gün ve mekanlarda şık giyinmenin yanı sıra aynı zamanda da bu giyim şeklimizi bazı aksesuarlar ile tamamlamak isteriz. Modanın en belirgin kurallarından biri olan doğru elbiseleri parlatmanın doğru aksesuarlardan geçtiği yönündeki akımları ilham almak için kullanabilirsiniz. Tesettür davet elbise modelleri göz kamaştıran şıklığı ile bir yıldız gibi parlarken elbette aksesuarlarınız da bu şıklığa uyum sağlamalıdır. Davet elbise çeşitleri ile beraber kullanabileceğiniz çanta modellerini incelemeye ne dersiniz?

  Tesettür davet elbise modelleri
 • Nisan 19, 2022

  Her mevsimde kıyafetlerin tamamlayıcı aksesuarı olan şallar arasında renk seçimi yaparken yalnızca kıyafetler ile olan uyumu değil, aynı zamanda cilt tonunuzla olan uyumu da önem arz etmektedir. Tüm tenlerle uyum içerisinde olmayı başaran tesettür şal modelleri ile kombinler üretmek daha kolay bir hal almaya başladı. Burada, yani kombinleri ayarlamada ve şalı yüze yakıştırma kısmında şalların bağlanma şekli oldukça büyük bir detay halindedir. Yüz tiplerine göre abiye şal modelleri bağlamayı bilmek büyük önem arz eder.

  TESETTÜR ŞAL MODELLERİ
 • Nisan 19, 2022

  Tesettür elbise modellerinin temeli ve kökeni Anadolu kadınlarının geleneksel giyim kültürüne bağlanmaktadır. Tesettür elbise modelleri; el, ayak ve yüz bölgesi hariç bütün vücudu estetik bir şekilde kapatan elbiselerdir. Deri elbise modelleri tesettür giyimde ise tıpkı diğer elbise türleri gibi mevcut kapanma tarzına uygun olarak tasarlanmış modellerden oluşmaktadır.

  Deri elbise modelleri tesettür
 • Nisan 14, 2022

  Türkiye’nin önde gelen tesettür giyim markalarından olan Hülya Keser kargo sorunu olmadan tüm siparişleri Türkiye’nin her noktasına gönderiyor. Bir diğer yandan Hülya Keser hatalı ürün gibi durumlarda bu sorunu da kolaylıkla ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuyor. Böylelikle bir yandan iade gerektiren durumlarda istediğiniz ürüne kavuşmuş, bir yandan da paranızı korumuş oluyorsunuz. Sonuç olarak şu 3 bilgiyi vermek yanlış olmayacaktır.

  Hülya Keser kargo sorunu, Hülya Keser hatalı ürün
 • Nisan 11, 2022

  Tesettür giyim kullanıcılarının sıklıkla tercih ettiği bir tarz ve ürün olan abaya modelleri birçok özelliğinden dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. Öncelikle bireyler alışveriş yapmadan önce tesettür abaya modellerinin bu özellikleri hakkında detaylı bilgiye sahip olmalıdır. Aksi halde alışveriş sonrasında üründen beklediğiniz memnuniyeti sağlayamaya bilirsiniz.

  Abaya modelleri
 • Nisan 08, 2022

  Seksenli yıllarda kot olarak giyim hayatımıza giren ve büyük yankı uyandıran tulumlar günümüzde çok tercih edilmektedir. Tesettür giyim içinde de sıkça tercih edilen tesettür tulum modelleri, kumaş ve tasarım farklılıkları acısından trendlere girmeye başladı. Tulumlarda kullanım yazlarda genellikle hafif ve rahat ketenler, double krepler, kumaşlar tercih edilirken kışları ise daha kalın kadife ve süet tarzı ketenlere bırakmaktadır. Özellikle rahatlığı ve bolluğu nedeniyle gençler tarafından modası oluşturulan tesettür tulum çeşitleri pratik olmasıyla öne çıkar.

  Tesettür Tulum Modelleri
 • Nisan 07, 2022

  Saten tesettür abiye veya elbise modellerini ele almaya geçmeden önce, isterseniz ilk saten kumaşın ne olduğuyla başlayalım. Saten diğer bir değişle atlas kumaş, ince ipek iplikleriyle sık dokunarak oluşturulan pamuklu parlak bir kumaştır. Gösterişi ve zarafeti sevenlerin vazgeçilmez kumaş modeli olan satenle tasarlanmış saten tesettür abiye modelleri, neredeyse her yılın gözde modelleri arasına giriyor.

  Saten tesettür abiye
 • Nisan 06, 2022

  Günümüzde alışveriş deneyimi artık i̇nternet üzerinde, fiziksel mağazalara oranla çok daha fazla yapılıyor. Dolayısıyla i̇nternet üzerinden yapılan alışveriş alışkanlıkları da her geçen gün gelişiyor ve karşılaşılabilecek olan sorunlar gittikçe minimize ediliyor. İnternet alışverişlerinde en çok karşılaşılan sorunlar ise kargo ve hatalı ürün sorunu. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için kiminle çalışmanız gerektiğine doğru karar vermeniz gerekiyor. Aradığınız şey tesettür giyim ise tercih edebileceğiniz en iyi markalardan biri Hülya Keser. Nitekim şikayet Hülya Keser i̇nternet mağazası üzerinde karşılaşmayacağınız tek şey.

  şikayet Hülya Keser
 • Nisan 05, 2022

  Kışın giyeceğiniz tesettür günlük elbise modelleri seçiminde belirli püf noktalar vardır. Bu püf noktaların ilk önemli unsuru, kış ayları için uygun olarak giyilecek tesettür günlük elbise kumaşlarıdır. Gelin, tesettür günlük elbise kumaşları nasıl olmalı, bir bakalım.

  Tesettür günlük elbise modelleri
 • Nisan 02, 2022

  Etek giymek istiyor ama üstünüze ne giyeceğinizi bilmiyor musunuz? Bu noktada tesettür etek takım modelleri tam size göre. Etekli ikili takım; üst giyim parçasıyla beğeninize sunulan tesettür etekli takım modelleri arasında beğeninize sunulmaktadır. Hem özel günlerinizde hem de gün içerisinde etkileyici ve tarzınıza uygun olarak kullanabileceğiniz tesettür etek takım modelleri, Hülya Keser sayfamız içerisinde en uygun fiyatlarla size sunulmaktadır.   

  tesettür etek takım modelleri
 • Nisan 01, 2022

  Müslüman kadın giyiminde esas mesele tesettürü sağlamaktır. Eli ve yüzü açıkta bırakacak şekilde vücudu örten giyim stiline tesettür giyim denilmektedir. Giyilen bir elbisenin tesettür giyim şekline uygun olması için de altını göstermeyecek şekilde kalın ve avret bölgeleri örtecek kadar uzun olması gerekir. Bunun için altını göstermeyecek şekilde ince ve şeffaf olan elbise ile örtünme tam olarak gerçekleşmez. Yani tesettür elbise çok ince olmamalıdır.

  tesettür elbise
 • Mart 26, 2022

  Sade elbiselerin yerini alan şık ve zarif tasarımlı tesettür elbiseler günümüz tesettür giyim ürünlerine yeni bir bakış açısı getiriyor. Önceki dönem ile kıyaslandığında tamamen bambaşka bir görünüme sahip olan tesettür günlük elbise modelleri, özellikle genç kesimin tarzına uygun olarak tasarlanmasıyla gün içinde rahatça tercih edilebilir.

  Tesettür günlük elbise
 • Mart 25, 2022

  Nikah elbisesi, genellikle beyaz ve krem renginde olup gelinliklere göre daha sade ve detaysız olur. Eğer düğün yerine nikah tercih edeceksiniz, tesettür nikah elbisesi modelinde daha minimal ve sade bir tarz seçmeniz yerinde olacaktır.  Nikahınızda giyeceğiniz tesettür nikah elbisesi ne kadar sade olursa duruluğunuzda o denli ön plana çıkacaktır.

  Tesettürlü nişan elbisesi
 • Mart 23, 2022

  Dijitalleşen bir çağda yaşıyoruz. Bu nedenle hemen hemen her şeye, mekân ve zaman sınırı olmadan internet üzerinden ulaşabilir konumdayız. Özellikle pandemik salgın dönemi gibi bir dönemde geçiriyor olmamız bizi daha fazla internet alışverişlerine itti.

  şikayet Hülya Keser, Hülya Keser kargo sorunu, Hülya Keser hatalı ürün
 • Mart 22, 2022

  Tesettür tulum modellerindeki dokumacılık ayrıntıları sade ve sıra dışı kombin imkânı sunmaktadır. Haliyle tulumlarda moda olan kesimler tesettürlü hanımlar tarafından daima takip edilmektedir. Tesettürlü hanımlar tarafından en çok şık işlemeli tesettür tulum modelleri tercih edilmektedir.

  Tesettür tulum, Tesettür tulum modelleri
 • Mart 19, 2022

  Janjan kumaş şal modelleri birçok kadının şal tercihlerinin ilk sırasında geliyor. Ancak bizim giyimimizin önemli aksesuarlarından olan janjan kumaş şal modellerinin kumaşını ne kadar tanıyoruz? İsterseniz gelin öncelikle “janjan kumaş nedir?” onun hakkında bilgi sahibi olalım, ardından Hülya Keser Ayrıcalığıyla size sunulan tesettür şal modelleri nelermiş bir göz atalım.

  Janjan kumaş şal, Tesettür şal modelleri, Siyah şal, Beyaz şal, Abiye şal
 • Mart 17, 2022

  Çoğu insan moda parçalarıyla şıklığı yakalamak istiyor. Tabii ki modaya uymak isterken de tesettür giyimi tercih eden kadınların dikkate alması gereken extra noktalar olmaktadır. Bu noktalara değinmeden önce, tesettürlü kişiler için tercih edilebilecek modellerden bir tanesi olan dış giyim modellerine bir bakalım. Sonuçta hem şık hem rahat hem de istedikleri gibi giyinmek herkesin hakkı! Pardösüler, tesettür kaşe kaban, ceket, trençkot, tunikler, yağmurluklar ve dahası tesettür dış giyim kategorisine girmektedir. Uzun şekilde tercih edilen bu kaşe kaban bayan tesettür modelleri, istenilen renk ve desenlere sahip olduğundan dolayı tesettür dış giyimin vazgeçilmezleri arasında yer alır.

  Kaşe kaban bayan tesettür, Tesettür kaban, Tesettür kaşe kaban, Tesettür kaban modelleri
 • Mart 15, 2022

  Şifon kumaş, genellikle özel günler ve gece kıyafetleri için tasarlanan elbise modellerinde kullanılan, narin bir kumaştır. Şifon elbise, hafif ve ferah kumaşı ile kişiyi yormayan ve rahatsız etmeyen bir yapıya sahiptir.

  Şifon elbise modelleri, Uzun şifon elbise, Şifon elbise, Kat kat şifon elbise, uzun şifon elbise, Şifon elbise tesettür
 • Mart 12, 2022

  İnternette çok fazla şikâyet sayfası var. Bunlardan bazıları şişirme, bazıları ise gerçek sorunlar üzerine. Bu sayfalara yazan müşterilerden birinin sorun yaşaması, bu sorunu kısa süre içerisinde herkesin öğrenmesi ve markanın da güvenilirlik konusunda sorun yaşaması anlamına geliyor. Yani markalar bu durumun önüne geçmek için müşteri sorunlarını kısa süre içerisinde çözmeye çalışıyor. Yine de alınan tek bir şikâyet bile markaya zarar vermeye yetiyor.

  Teslimatlar, Müşteri Memnuniyeti, Müşteri Hizmetleri, Değişim, İade, Teslimat
 • Mart 04, 2022

  Birçok firmada yaşanabilen kusurlu ürün, yanlış ürün gönderimi, kargo gecikmeleri, değişim veya iade problemleri vardır. Özellikle de hatalı ürünlerde değişim talebi genellikle reddedildiğinde müşterilerin mağduriyeti ortaya çıkar. Bir ürünün bedeni veya rengi hayal ettiğiniz gibi üzerinizde görünmediğinde fakat modeli beğendiyseniz uygun renk ya da beden ile değişim yapmayı talep etmek tüketici olarak da en doğal hakkınızdır. Ürünü kullanılmadığı ve tekrar satışa sunulabilir şekilde olduğu sürece kolay bir şekilde değişim imkanı sunan Hülya Keser’in aynı zamanda da sizlere sağladığı daha birçok imkan ve avantaj da vardır.

  Her Sorun Ve Şikayet Hülya Keser İle Son Buluyor
 • Mart 03, 2022

  Nikah törenleri gelin ve damat adayları için özel ve güzel günlerdir. Heyecanla beklenen bu gün için düşünülmesi ve tamamlanması gereken birçok iş vardır. Misafirler, nikah yeri, nikah saati ve gelin elbisesi.

  Nikah elbisesi seçiminde gelinlerimiz en şık ve en güzel hallerinde misafirlerin karşılarına çıkmak isterler.

  NİKAHLARIN STARI TESETTÜR BEYAZ ELBİSE
 • Şubat 28, 2022

  Nişan, bir nevi düğünün ön izlenimidir. Düğünün nasıl ve nerde olacağından her konu, nişan için de düşünülür. Özellikle nişan öncesi de düğün gibi nasıl bir şey giyeceğini düşünülerek geçirilir. Özellikle kapalı kadınlar için tesettür nişan elbisesi bulmak daha zordur. Tesettür nişan elbisesi, günlük hayattaki tesettürlü kadınların tarzını yansıtmayabilir. Ya da kapalı nişan elbisesi, abiye modelinde olacağı için kadınları olduğundan daha büyük yaşta gösterebilir. Bu sebeplerden tesettür nişan elbisesi seçimi tesettürlü kadınlar için zorlayıcı olabilir.

  TESETTÜR NİŞAN ELBİSESİ SEÇİMİNDE DENGE
 • Şubat 26, 2022

  Tesettür giyim takımları size konfor ve şıklık sağlar. Bunun yanında sizi pantolonlu veya etekli tesettür takım oluştururken renk uyumunu düşünme derdinizden de kurtarır.

  Tesettür etekli takım modelleri klasik tarz için en uygun olan modellerin başında gelir.

  Etek ve uzun ceket formunda olan pantolonlu ve etekli tesettür takım klasik etkiyi güçlü bir şekilde yansıtır. Mağazamızda farklı renk seçeneklerine sahip olan piliseli etek üzerine kombinlenmiş beyaz şifon bluz ile etekli takım tesettür şıklığını hem gündelik hem de özel günler için yakalayabilirsiniz.

  HÜLYA KESER’İN VAZGEÇİLMEZ KLASİK TARZI TESETTÜR TAKIM MODELLERİ
 • Şubat 22, 2022

  Tesettürlü kadınlar için en önemli şey şallardır. Olmazsa olmaz şallar, diğer eşarp modellerine göre çok daha sevilir ve tercih edilir. Aynı zamanda şallar, kombinlerin tamamlayıcısıdır. Bu sebeplerle de şal modelleri zamanla genişlemiştir. Çoğu model her sene modadaki yerini korusa da her sezon en son çıkan şal modelleri arayışı görmekteyiz. En son çıkan şal modelleri, genellikle kadınların rahatlığı için tasarlanmaktadır. Evet, yeni şal modelleri görsellik açısından önemlidir fakat önemli olan da tesettürlü kadınların rahatlığıdır. Her ne kadar görsel açıdan göz doldursalar da günlük hayatta kadınlar için rahat hareket edebiliyor olmak önemlidir. Bu yüzden en son çıkan şal modelleri arasından en rahat edilecek modeller seçilir.

  SEZONUN ÖNDE GELEN VE EN SON ÇIKAN ŞAL MODELLERİ
 • Şubat 16, 2022

  Tesettür giyimde takım kombinleri çok tercih edilen şık modellerdir. Doğrudan alt üst takım tesettür alışverişi yapabileceğiniz gibi ayrı ayrı parçalar ile kendi takımınızı da oluşturabilirsiniz.

  İkili takım modelleri tesettür şıklık yarışında geniş model ve renk skalası ile sıkça kendini göstermektedir. Peki ikili takım bayan tesettür modelleri arasında uyumu nasıl yakalayacağız? Öncelikle dikkat etmeniz gereken nokta renk ve desen uyumunu yakalamaktır.

  İKİLİ TAKIM MODELLERİ İLE TESETTÜR ŞIKLIĞI
 • Şubat 09, 2022

  Kız isteme günü, tüm düğün aşamalarının ilk başıdır ve herkes için önem taşır. Genellikle kız isteme günlerinde yüzük takıldığı için aynı zamanda bu güne ‘’söz günü’’ de denenebilir. Türk geleneğinde kız isteme yani söz, genellikle kız evinde yapılır. Evde yapılacak bu özel gün için de kadınlar hem şık hem de rahat olmak isterler. Bu yüzden tesettür kız isteme elbisesi büyük bir titizlikle seçilir.

  TESETTÜR EVDE SÖZ KIYAFETLERİ ARASINDAN DOĞRU SEÇİM
 • Şubat 03, 2022

  Tesettür modasının vazgeçilmezi şallar size farklı bir hava katacak. İster spor ister klasik bir kombin yapın, şal eşarp kullanarak harika bir görünümü tamamlayabilirsiniz. Her kıyafetinize uygun birbirinden şık ve rahat şal modelleri ile tesettür modasına kolayca uyum sağlayabileceğiniz bir tarz yakalayabilirsiniz. Öte yandan şallar bağlaması ve modellemesi çok kolay ve pratik başörtüleri olduğu için size avantaj sağlayacaktır.

  BİRBİRİNDEN GÜZEL ŞAL MODELLERİ İLE TARZINIZI YANSITIN
 • Şubat 01, 2022

  Günümüzde alışveriş deneyimi artık i̇nternet üzerinde, fiziksel mağazalara oranla çok daha fazla yapılıyor. Dolayısıyla i̇nternet üzerinden yapılan alışveriş alışkanlıkları da her geçen gün gelişiyor ve karşılaşılabilecek olan sorunlar gittikçe minimize ediliyor. İnternet alışverişlerinde en çok karşılaşılan sorunlar ise kargo ve hatalı ürün sorunu. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için kiminle çalışmanız gerektiğine doğru karar vermeniz gerekiyor. Aradığınız şey tesettür giyim ise tercih edebileceğiniz en iyi markalardan biri Hülya Keser. Nitekim şikayet Hülya Keser i̇nternet mağazası üzerinde karşılaşmayacağınız tek şey.

  Kargo ve Hatalı Ürün Sorunlarına Hülya Keser İle Dur Deyin!
 • Ocak 27, 2022

  Tesettür modasında yeni sezonun en dikkat çekici ürünlerini Hülya Keser’de kolayca bulabileceksiniz. Birbirinden şık ve kaliteli klasik ya da spor tesettür ikili takım çeşitlerine bayılacaksınız. Kombin yapmakta zorlanan hanımlar için özel olarak seçtiğimiz ikili tesettür takım modellerinde birçok farklı renk ve tarz seçeneğini sizlere sunduk. Bazen bazı parçaları bir araya getirmekte zorlanıp, ilhamımızı kaybettiğimiz günler olabilir.

  İKİLİ TESETTÜR TAKIM KOLAYLIĞI
 • Ocak 24, 2022

  Özel günlerimizde içimizi büyük bir neşe ve heyecan sarar. Bu güzel günlerimizde en şık halimizle olmayı isteriz. Hülya Keser farkı ile nişan kıyafetleri modellerinde, her zevke ve bedene uygun birçok ürüne ulaşmanız artık mümkün. Tulum şeklinde nişan kıyafetleri ve daha birçok tarzda abiye elbise sizleri bekliyor.

  HÜLYA KESER’DEN TESETTÜR NİŞAN ELBİSESİ MODELLERİ
 • Ocak 20, 2022

  Türkiye’de tesettür giyim modası özellikle son yıllarda büyük bir gelişme kaydetti. Elbette bu gelişmenin alternatiflere ulaşmak açısından önemli etkisi var. Fakat bir diğer yandan güvenilir bir markaya ulaşmanın zorlaşması anlamına da geliyor. Yani var olan markalar arasından bir seçim yaparken kafa karışıklığı oluşabilir. Biz bu konuda sorun yaşamamanız açısından Hülya Keser’i öneriyoruz. Çünkü Hülya Keser iade konusunda müşterilerine son derece yardımcı oluyor. Bir diğer yandan Hülya Keser şikayet almayan nadir firmalardan biri durumunda.

  SORUNSUZ BİR ALIŞVERİŞ DENEYİMİ İÇİN HÜLYA KESER
 • Ocak 14, 2022

  Son yıllarda tesettür modası oldukça gelişmiş ve pek çok yeni ürünler ve modeller türemiştir. Geçmişte tesettür giyimde tulumun adı bile geçmezken, günümüzde sayısız tesettür tulum modelleri üretilmektedir. Ayrıca tesettür tulum, tesettür modasına modern bir hava katmış ve yenilik getirmiştir.

  Standart modellerden ve kısıtlı kıyafet seçeneklerinden sıkılan tesettürlü kadınlar ise, bu yeniliklere fazlasıysa ilgi göstermiş ve bu da sürdürülebilir tesettür modasını beslemiştir.

  TESETTÜR TULUM ŞIKLIĞI
 • Ocak 11, 2022

  Tesettür giyim modası, son yıllarda oldukça gelişme göstermiş ve birçok yeni modeller üretmiştir. Her geçen gün kendini yenilemeye devam eden tesettür giyim sektörü günümüzde pek çok farklı kategori üzerine çalışmaktadır. Tesettürün en geniş kategorisi olan tesettür elbiseler ise, her gün yeni tarz ve modellerle karşımıza çıkmaktadır. Sade tesettür elbise modelleri olduğu gibi, rengarenk ve enerjik tesettür elbise modelleri de vardır. Günlük, spor, klasik ve abiye alanlarda sayısız tesettür elbise tasarımı, tesettürlü kadınların dolaplarını süslemektedir.

  HAYAT KURTARAN TESETTÜR ELBİSELER
 • Ocak 08, 2022

  Tesettürde, eski zamanlardan beri, eteğin yeri başkadır. Her ne kadar günümüzde daha çok pantolon kullanılsa da, etek sevenler bu konuda feragat etmiyorlar. Bu yüzden pantolon ile yapılan ikili takım kombinlerinin yanında, tesettür etekli takım tasarımları da yer almaktadır.

  Üstelik tesettür etekli takım tasarımları, sadece tesettür giyim olarak değil; tesettüre girmeyen ama kapalı giyinmeyi tercih eden kadınlar için de oldukça uygundur. Pek çok kadın, tesettürlü olmasa da etekli ikili takım kullanır.

  MUNTAZAM TASARIMLARIYLA TESETTÜR ETEKLİ TAKIMLAR
 • Ocak 06, 2022

  Tesettür dış giyimin vazgeçilmezi olan kabanlar; farklı kalınlıkta ve dokuda kumaşlardan, farklı uzunluk ve modellerde üretilirler. Kadınlar genel olarak şık bir tasarıma sahip, zevklerine ve tarzlarına uyan, yumuşak ve sıcak tutan tesettür kaban modellerini tercih ederler. Günümüzde her yaşa ve her bedene uyan tesettür kaban tasarımları mevcuttur.

  KIŞ AYLARININ VAZGEÇİLMEZİ TESETTÜR KABANLAR
 • Ocak 04, 2022

  Günümüzde farklı kumaş, model ve tasarımlarda birçok elbise üretilmektedir. Her birinin farklı bir tarzı ve tercih edilmek için uygun bir mekanı vardır. Ancak istisnalar hayatın her alanında mevcut.

  Size, her tarza ve mekana uydurabileceğiniz bir elbise önerisinde bulunalım;

  Şifon elbiseler...

  Evet; şifon elbiseler, aksesuarların sihriyle bir anda günlük, abiye, klasik ve spor tarzda olabilirler. Bir ayakkabı bile bu elbiselerin duruşunu şahlandırabilir.

   

  ŞİFON ELBİSE ZARAFETİ DİYE BİR ŞEY VAR
 • Aralık 30, 2021

  Mutlu günlerinizden birine yani nikahınıza adım atarken çektiğiniz fotoğraflara bakmaktan kendinizi alamayacaksınız! Nasıl mı? Tabii ki de şahitler eşliğinde sevdiğiniz kişi ile yollarınızı birleştirmeye evet derken bizlerden tesettür nikah elbisesi giyerek. Konsept, sade bir nikah, şatafatlı bir düğün veya nikah yeri fark etmeksizin tesettür nikah elbise ile prensesler gibi olacaksınız. Hele de muhafazakar giyimi tercih ediyorsanız en doğru yerdesiniz demektir. Başörtünüzden tutun elbiseniz ve kumaşına, makyajınızdan tutun aksesuarınıza kadar nikahınız için son moda sıklığı yakalamalısınız. Tesettür nikah elbiseleri seçimi her ne kadar zor görünse de sizlere vereceğimiz öneriler sayesinde kolaylıkla bu durumu halledecek ve şıklığınızı tamamlamış olacaksınız.

  SON MODA TESETTÜR NİKAH ELBİSELERİ
 • Aralık 29, 2021

  Günlük kıyafetlerin yanı sıra kendimizi şık ve özentili kıyafetler ile gördüğümüzde gerçekten mutlu hissederiz. Abiye ve elbise seçimlerini de buna göre yaparız. Giydiğimizde içinde rahat edeceğimiz ve günlük hayattan farklı, şık görünen modeller ararız. Yediden yetmişe kıyafetlere ilgisi olan herkes buna dikkat eder. Bunların yanı sıra elbiselerin modeli, giyilecek yer, amaç, çanta ve aksesuar seçiminin yanı sıra maddiyat da tabii ki önem teşkil etmektedir. Tesettürlü bayanlar için de tesettür abiye ve elbise fiyatları sizleri bekliyor. Her cebe uygun ve kaliteli modeller ile tesettür abiye ve elbise fiyatları sizleri zorlamayacak.

  HER CEBE UYGUN TESETTÜR ABİYE VE ELBİSE FİYATLARI
 • Aralık 28, 2021

  Özel günler say say bitmez, en önemlilerinden biri de nikah törenleridir. Nikah yeri, davetiyeler ve baştan aşağı şıklık olmazsa olmazlardandır. Çeşitli modeller ile birlikte davetlilerin arasından sıyrılacak ve güzel görünüşünüz ile dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Fakat bu yalnızca sizin tarzınız ve giyim kuşam kurallarınıza uygun şekilde gerçekleşmelidir. Burda da devreye tesettürlü bayanlar giriyor. Sizler için kapalı nikah elbise modelleri de bahsettiğimiz özel günler gibi say say bitmez. Peki kapalı nikah elbisesi arayanlar nasıl modeller seçmeli ve şıklıklarını nasıl ayakkabılar ve aksesuarlar ile tamamlanmalıdır hep beraber görelim.

  KAPALI NİKAH ELBİSESİ MODELLERİ İLE TARZINIZA UYGUN ŞIKLIK
 • Aralık 27, 2021

  Günümüz dünyasında kadın modasının gelişmesi, birbirinden farklı tesettür giyim modellerinin de hayatımıza girmesine neden oldu. Bu modeller arasında hem rahatlığı hem de şıklığıyla göze batan en modern çeşit ise abayalar haline geldi. Tesettür giyimin en çok rağbet gören parçaları olan abaya modelleri, zarif ve çekici kadınların 1 numaralı tercihi olarak biliniyor. Birbirinden farklı abaya seçeneklerini her ortama uydurmak mümkün oluyor. Hal böyle olunca mütevazi ve şık duran abayalar, tesettür giyimin en modern kombin parçalarından biri olarak görülüyor. Peki bu güzel ve estetik parçalar kombine nasıl uydurulur? Gelin abaya giymenin inceliklerine doğru bir yolculuğa çıkalım.

  TESETTÜR GİYİMİN EN GÖZ ALICI MODASI: ABAYA: Abaya
 • Aralık 24, 2021

  Günümüzde i̇nternet üzerinden her şeye ulaşılabiliyor olması sebebiyle, bir markanın güvenilirliği konusunda çok fazla sonuca da ulaşmak mümkün. Nitekim bir firma hakkında yapılmış olan şikayetlere de ulaşmak oldukça kolay. Bu durum müşteriler açısından sorunsuz bir alışveriş deneyimi yaratmak adına önemli bir rol üstleniyor. Peki i̇nternet üzerinden satış gerçekleştiren Hülya Keser şikayet alan bir firma mı? Hep birlikte bakalım...

  HÜLYA KESER İLE TÜM SORUNLARINIZ KOLAYCA ÇÖZÜLÜYOR!
 • Aralık 21, 2021

  Günümüzde tesettür modasının muazzam gelişimine hep birlikte tanık oluyoruz. Geçmişte tesettür kıyafet modelleri bu kadar ulaşılabilir değilken, artık günümüzde karşımıza çıkan pek çok alternatif var. Özellikle abiye dendiği zaman birbirinden şık modeller ile karşılaşmak mümkün. Tesettür giyim dünyasında abiye modelleri her geçen biraz daha şık ve biraz daha göz alıcı olmaya devam ediyor. Son yıllarda popülerliği giderek artan tesettür abiye modelleri 2021 yılına da damga vuracak gibi. Peki abiye tesettür modasında öne çıkan modeller ve seçim yaparken dikkat edilmesi gerekenler neler? Hep birlikte bakalım…

  TESETTÜR ABİYE DÜNYASI GENİŞLİYOR!
 • Aralık 20, 2021

  Dış giyim denildiğinde akla ilk gelenler arasında mont ve kaban gibi kalın materyallerden yapılmış giyim elemanlarının gelmesi geleneksel olarak son derece doğaldır. Ancak değişen ve gelişen moda dünyasında bu durum gittikçe değişmekte ve gelişmektedir. Bu sebeple mevsimden bağımsız olarak dış giyimler içerisinde abaya modelleri sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır.

  ABAYA SADECE HAVALAR SOĞUKKEN Mİ GİYİLMELİDİR?
 • Aralık 20, 2021

  Tesettür kararı kesinlikle kadınların kendi hür iradeleri ile alabilecekleri bir karardır. Bu sebeple de nasıl kombin yaptıklarına, eşarplarını nasıl bağladıklarına ya da ne kadar kapanacaklarına sadece kendileri karar verebilirler. Ancak burada devreye modanın yazılı olmayan kuralları da devreye girmektedir. Elbette ki modanın ne dediğini önemsemeyen kadınlar için bu kuralların önemi yoktur. Ancak şık ve modaya uygun nikah elbisesi tesettür giymek isteyen kadınlar için modanın bu kurallarına uymak son derece önemli olabilir.

  NİKÂH ELBİSESİ TESETTÜR GİYİMİNDEKİ PÜF NOKTALARI
 • Aralık 18, 2021

  Her rengin kişiler üzerinde bırakmış olduğu etki farklı ve değişkendir. Örneğin; doğada bulunan renkler genel olarak huzur verirken, şehrin renkleri değişim ve hareketlilik vermektedir. Gökyüzü ise tüm ihtişamıyla sizleri mutluluğun kapısına getirmektedir.  Soğuk renklerden olan lacivert ise bu mutluluğu kıyafetlerinize getirmiş bulunmaktadır. Duyguların rengi olarak adlandırılan lacivert renk, yatıştırıcı bir enerjiye sahip hassas ve duygusal bir ortam oluşturmaktadır.  Her ortamda kendini belli eden lacivert janjan şallarımız ile bu duyguları tatmak artık çok daha yakındır.

  BU ŞAL MODELLERİ İLE IŞILDAYACAKSINIZ
 • Aralık 18, 2021

  Herkesin gözleri sizin üstünüzdeyken pek tabii en güzel, en şık ve en zarif halinizle bulunmak istersiniz. Türbanınızı şeklinden makyajınıza, aksesuarlardan çantanıza kadar her ince detayı düşünmek ve ona göre kararlarınızı almalısınız. Peki, tesettür nikâh elbisesinde nelere dikkat etmeliyiz? Tüm bu detayları gelin yazımızda okuyalım.

  RÜYA GİBİ TASARIMLAR: BEYAZIN GÜZELLİĞİ
 • Aralık 17, 2021

  Tesettür abiye tarzlarında en çok kullanılan model tül detaylara sahip olan modellerdir. Tül detaylarıyla daha estetik bir görselliğin ortaya çıkması sağlanır. Bundan dolayı tül detaylı olan tesettür abiye çeşitleri özellikle gece davetlerinde sık bir biçimde tercih edilir. Ayrıca parlak taşlardan veya simlerden elde edilen kumaşlar da tesettür abiyeleri içerisinde kullanılır. Tüm bu özellikleri bünyesinde barındıran ürün ise janjan abiyemizdir. Tüm ihtişamı ile birçok renk çeşidiyle sizlere özel günlerinizde en büyük destek onlardandır.

  ŞIKLIĞIN VÜCUT BULMUŞ HALİ: JANJAN ABİYE
 • Aralık 16, 2021

  Elbise hem yazların kurtarıcısı hem de zamansız oluşu nedeniyle tercih sırasında ilk başta yer almaktadır. Tesettür elbise kombinde zarafet kazandıracak detaylar olarak bakarsak en önemli detay elbisedir.

  TESETTÜR ELBİSE MODELLERİ NASIL KOMBİNLENMELİ
 • Aralık 16, 2021

  Sıkıntılı bir dönemin ardından ertelenen bütün düğün ve organizasyonlar yasakların kalkmasıyla birlikte birer birer yapılmaya başlandı. Bu sebeple de hemen hemen her hafta katılmamız gereken bir düğün, nişan ya da organizasyonlardan başımız döner hale geldi. Bu özel günlerin içerisinde bazıları da var ki en sevdiğimiz insanların en mutlu günleri. İşte bu çok özel günlerde onların mutluluğuna yakışacak şekilde hazır olmak istemeniz de son derece doğal bir istek olacaktır. Bu isteğinizi yerine getirmek için ise sadece tesettür abiye modelleri 2021 sonsuz seçeneklerinden kendi zevkinize en uygun olanı seçmeniz yeterli olacaktır.

  ÖZEL GÜNLERDE GÖZLERİ KAMAŞTIRAN SİZ OLUN
 • Aralık 15, 2021

  İslami kıyafet kurallarına uygun olarak giyinmek isteyen kadınların tercih ettikleri tesettür nikâh elbisesi sadece eller ve yüz açıkta kalacak şekildedir. Bu sebeple de birçok parçanın birlikte kullanılması gerekmektedir. Hal böyle olunca da doğru kombinleri yapabilmek ve şık görünmek daha zorlu bir hal almaktadır. Tesettür nikâh elbisesi parçalarının bu kadar fazla olması ise gözünüzü korkutmamalıdır. Aksine tesettür nikâh elbisesi kombinlerinizi hazırlarken doğru adımları atarsanız istediğiniz şıklığa kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

  TESETTÜR NİKAH ELBİSESİ İLE ŞIKLIĞI YAKALAYIN
 • Aralık 14, 2021

  Kırmızı halının en önemli parçası ve vazgeçilmezi olan saten abiyeler sadece tesettürlü olmayanların değil tesettürlülerinde vazgeçilmezi haline geldi. Neden? Şık görüntüsüyle bir bütün halindedir. Tesettürde de bu şıklığı saten abiye olarak görmekteyiz.  Artık sadece kırmızı halıyla sınırlı kalmayan saten abiyeler günlük hayatın, iş ve sosyal hayatın büyük bir parçası haline gelmiş durumdadır.

  HİKAYENİN KAHRAMANI: SATEN ABİYE
 • Aralık 14, 2021

  Son dönemlerin tesettür giyim modasında yükselen bir trende sahip olan abaya, birçok kadın tarafından merak edilmektedir. Abaya aslında Orta Doğu kültürüne ait olan ve kadınlar tarafından kullanılan bir dış giyim ürünüdür. Abaya İslami giyim tarzı ile özleşmesine rağmen modellerinin kimonoya benzemesi sebebiyle sıklıkla karıştırılırlar. Bunun da en büyük sebebinin abaya modellerinin de kimonolar gibi kruvaze gelmeleri ve bağlanmalarıdır.

   

  ABAYA HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
 • Aralık 13, 2021

  Sizler için Elizabeth nikah elbisesini tasarladık. Her kadının bir kraliçe olduğu gerçeğini kıyafetlere de yansıtmak istedik. İstekler ve arzular birleşti. Sonucunda bir kraliçeye yaraşır Elizabeth nikah elbisesi modeli ortaya çıktı.

  KRALİÇE ŞIKLIĞI: ELİZABETH NİKAH ELBİSESİ
 • Aralık 13, 2021

  Özenle hazırlanmış saten parlak kumaşımızla göz kamaştırıcı gül kat kat abiye modeli siz değerli okuyucularımıza sunmaktan gurur duyarız.  Düğün, nişan ve kına gibi etkinliklerde ilk tercihlerinizde yerini sabit tutacak bir parçadır.

  FARKLI MODELLER İLE TARZINIZI ORTAYA KOYUN
 • Aralık 11, 2021

  Özel davetlere gidilirken genellikle tül ve taş detaylar ile özenle hazırlanmış ve süslü kıyafetler tercih edilir. Bu elbiseler bazen dantel detaylarla süslenmiş olmaktadır. Her türlü süs her ortama gitmemektedir. Fakat taş işlemeli abiye sizlere her durum için kolaylık ve şıklık sağlar. Kombin yaparken detaylarda boğulmak yerine tek parça şıklığı ile herkese gösterebilirsiniz.

  TÜM ZAMANLARIN PARLAK ŞIKLIĞI
 • Aralık 11, 2021

  Her mevsimde kıyafetlerin tamamlayıcı aksesuarı olan şallarda renk seçimi yaparken yalnızca kıyafetlere uyumu değil, aynı zamanda cilt tonunuzla olan uyumu da önem arz etmektedir. Ayrıca şalların sadece rengi değil şal üzerindeki desenlerin şekil, büyüklüğü ve desenler üzerindeki renklerin ağırlığı da yüzününüz daha güzel göstermek için önemli olmaktadır. Tüm tenlerle uyum içerisinde olmayı başaran bordo janjan şal ile kombinler üretmek daha kolay bir hal almaya başladı. Burada, yani kombinleri ayarlamada ve şalı yüze yakıştırma kısmında şalların bağlanma şekli oldukça büyük bir detay halindedir. Yüz tiplerine göre şal bağlamayı bilmek büyük önem arz eder.

  YÜZ ŞEKLİNİZE GÖRE ŞAL MODELLERİ
 • Aralık 10, 2021

  İnternet üzerinde artık çok sayıda şikayet sitesi var. İnsanlar herhangi bir marka ile ilgili yaşadıkları sorunları bu sitelere yazıyor ve bu markadan alışveriş yapmak isteyen diğer müşterileri bilgilendirmiş oluyorlar. Bu, aslında markaların da kendisine bir çeki düzen vermesini sağladı. Çünkü müşterilerden birinin sorun yaşaması, bu sorunu kısa süre içerisinde herkesin öğrenmesi ve markanın da güvenilirlik konusunda sorun yaşaması anlamına geliyor. Yani markalar bu durumun önüne geçmek için müşteri sorunlarını kısa süre içerisinde çözmeye çalışıyor. Yine de alınan tek bir şikayet bile markaya zarar vermeye yetiyor. Peki bugüne kadar herhangi bir şikayet Hülya Keser markası hakkında da paylaşıldı mı? Tabii ki hayır!

  Yüzde Yüz Müşteri Memnuniyeti İle Sorunsuz Alışveriş
 • Aralık 09, 2021

  Nikah tesettür elbise, tesettürlü bayanların nikahlarında tercih ettiği şık elbise modeline denmektedir. Nikah elbisesi tesettür modelleri aslında bulması kolay ama kombinlemesi zor parçalardandır. Özellikle de beyaz renk oluşu işleri zorlaştırmaktadır. Çoğu zaman nikah elbise tesettür arayanların vazgeçilmeyen parçaları arasında hafif dantelli modeller vardır. Sade bir görüntünün yanı sıra daha şatafatlı, ağır modellerden hoşlananlara ise taşlı veya parıltılı modeller eşlik etmektedir.

  NİKAH TESETTÜR ELBİSE İLE NİKAHINIZDA HARİKA GÖRÜNÜN
 • Aralık 08, 2021

  Kimi insan sade bir nikahla kimisi de düğün öncesinde nikahla hayatlarını bir başkası ile birleştirmeye adım atar. Böylesine önemli bir günde de görünüşlerine oldukça dikkat ederler. Tesettür beyaz nikah elbisesi de bu dikkate değer olacak bir kıyafet seçeneği olmaktadır.

  TESETTÜR BEYAZ NİKAH ELBİSESİ İLE SADELİĞİ YAKALAYIN
 • Aralık 07, 2021

  İyi giyinmek herkesin hakkıdır. Gencinden yaşlısına, bebeğinden çocuğuna kadar özellikle de kadınlar kıyafetlere oldukça düşkündür. Fakat tabii ki de herkesin giyim tarzı ve zorunlulukları farklıdır. Özellikle de özel günlerde çok şık olunmak istendiği için dolap tıka basa dolu olsa da “hiçbir şeyim yok” denir ve şık abiyeler aranır. Bizler sizlere önerilerimiz ile birlikte elbise modelleri hakkında fikir vereceğiz ve güzel tasarımlar ile bu sorunun önüne geçeceğiz diye umuyoruz. Şimdi ise gelelim tesettürlü bayanlar için de kullanışlı bir model olan balık elbiselere…

  TESETTÜR BALIK ABİYE İLE EN ŞIK GÖRÜNÜME SİZ KAVUŞUN